Telefon: 500 09 30 40

Hiszpańska marka kosmetyków profesjonalnych zaprojektowana od początku do końca dla widocznych efektów, wykorzystująca komponenty pochodzenia naturalnego w najczystszej i najskuteczniejszej postaci. Firma zajmuje czołowe miejsce w branży kosmetycznej, wtłaczając w formułach innowacyjne substancje aktywne, opracowane przez renomowane, europejskie laboratoria. Połączenie zaawansowanych technologicznie składników i naturalnych kompozycji umożliwiło stworzenie najbardziej kompleksowej gamy zabiegów z gwarancją natychmiastowych rezultatów. FREIHAUT stworzył  kosmetyki dla każdego rodzaju skóry, dla każdego wieku, zarówno dla mężczyzn i kobiet. W celu osiągnięcia 100% skuteczności, połączył terapie w salonie, które charakteryzują się wysoką precyzją, innowacyjnością i łatwością aplikacji z produktami do pielęgnacji domowej, zapewniając kompleksową dbałość o skórę.

White Tea

Linia White Tea jest linią anti-aging zwalczającą i zapobiegającą objawom upływu czasu widocznym na skórze. Zwiększa jędrności i elastyczność skóry, zapobiega wiotkości, zwalcza widoczne zmarszczki, linie mimiczne, utratę witalności. Chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. W celu stworzenia tak skutecznej i efektywnej linii FREIHAUT COSMETICS wykorzystał najnowszej generacji substancję czynną: Neodermyl ®. Neodermyl ® jest pierwszą cząsteczką na rynku, która reaktywuje zarówno syntezę kolagenu i elastyny w skórze jak i odmładza fibroblasty poprzez zapewnienie im aktywnego źródła komórkowej energii. Neodermyl ® to szybkie i widoczne zmniejszenie zmarszczek w 15 dni (badania kliniczne) !

Kolejny składnik: ekstrakt z białej herbaty, jest nazywany eliksirem nieśmiertelność, ze względu na jego regeneracyjne i antyoksydacyjne właściwości. Linia White Tea obejmuje również nowo zaprojektowane substancje czynne jak: PhytoCellTecTM czy Fucogel. Wszystkie z nich są dostosowane do przyspieszenia regeneracji tkanek i poprawienia metabolizmu komórek. 

Rezultaty: gładka, odmłodzona i jędrna skóra!

Hy+

Linia HY+ składa się z ekskluzywnych, nawadniających i anti-aging produktów, gwarantujących podwójne działanie: na powierzchni i w głębokich warstwach skóry, aby zwiększyć jej zdolność do magazynowania własnych rezerw wody. Głównym składnikiem jest pozyskiwany biotechnologicznie czysty kwas hialuronowy nisko i wysoko molekularny, działający w celu poprawy i zwiększenia nawodnienia skóry. Linia HY+ zawiera substancje czynne stymulujące syntezę kolagenu i elastyny przyczyniając się do poprawy struktury skóry. Produkty zawarte w tej linii dostarczają komórkom energii oraz składników odżywczych, działają neutralizująco na wolne rodniki. Rezultatem jest ekstremalnie nawodniona skóra na powierzchni oraz w głębszych warstwach, zmarszczki są wypełnione, komórki odżywione i zregenerowane. Poprawa struktura skóry, zwiększenie jej elastyczności i wytrzymałości. 

Citrus Care

Citrus Care FREIHAUT to linia kosmetyków z aktywną, stabilną, zamkniętą w mikrokapsułkach Witaminą C.
Obecność olejku z granatu i czerwonej koniczyny sprawia iż linia Citrus Care polecana jest do skóry dojrzałej jak i trądzikowej, wykazuje zarówno działanie przeciwzapalne jak i antyoksydacyjne, wspomaga gojenie się ran. Dodatkowo olej powoduje pogrubienie naskórka i wytworzenie nowych naczyń krwionośnych.
Linia Citrus Care to gama produktów które zawierają substancje czynne pielęgnujące skórę, w tym samym czasie, stając się idealnym produktem dla miłośników słońca oraz sportów na świeżym powietrzu.
Linia Citrus jest idealną pielęgnacją przed, w trakcie i po opalaniu. Wrażliwe skóry nigdy nie opalające się dzięki pielęgnacji przy pomocy linii Citrus Care mogą osiągnąć stopniową i bezpieczną opaleniznę bez ponoszenia skutków działania wolnych rodników.

Balanced Face

Seria Balanced Face to produkty o wysokiej koncentracji składników aktywnych, głównie pochodzenia roślinnego, o działaniu uspokajającym i normalizującym. Doskonale sprawdzają się przy oczyszczaniu skóry każdego typu, przy kuracjach antytrądzikowych jaki i wszelakich problemach skórnych np. egzemach czy łuszczycach. Dzięki zawartości naturalnych składników roślinnych produkty Balanced Face działają delikatnie, ale bardzo skutecznie, wspomagając naturalną zdolność skóry do autoregulacji bez jej obciążania. Przyspieszają podziały komórkowe, regulują pracę gruczołów łojowych. Pozostawiają skórę czystą, wolną od toksyn i zanieczyszczeń, gładszą i wyraźnie odmłodzoną. Cała linia Balance Face może być łączona ze wszystkimi kosmetykami pozostałych linii FREIHAUT tak, aby uzupełnić i dostosować każdy zabieg do indywidualnych potrzeb klienta.

Clear & Bright

Linia Clear & Bright oparta jest o pozyskiwaną z płatków Indyjskiej rzeżuchy rewolucyjną, opatentowaną substancję czynną Dermalight® (ekstrakt Tropaeolum Majus). Likwiduje wszelkie zaburzenia pigmentacji oraz zapobiega powstawaniu nowych plam i przebarwień skóry przez hamowanie nadmiernego wydzielania melaniny oraz równomierne jej rozłożenie. Produkty linii Clear & Bright zawierają kompleks stabilizowanej witaminy C (SAP), który neutralizuje działanie wolnych rodników, wzmacnia tkankę łączną, regeneruje włókna kolagenowe i elastynowe, zwiększa gładkość, elastyczność i odporność skóry. Dzięki grupie roślinnych składników czynnych uzyskanych w wyniku badań biotechnologicznych, linia Clear & Bright sprawia, że koloryt skóry staje się jednorodny, a ona sama rozświetlona. 

Basics

W oparciu o doświadczenia i wiedzę z zakresu aktywnych substancji roślinnych o najwyższej wartości kosmetologicznej, Freihaut stworzył produkty zawarte w linii Basics. Kosmetyki te przywracają skórze równowagę oraz przygotowują do dalszych zabiegów, nawet w przypadku cer delikatnych i wrażliwych. Produkty Basics działają synergicznie, stanowią pierwszą pomoc we właściwym oczyszczeniu skóry, łagodzą podrażnienia w przypadku skór wrażliwych, a jednocześnie normalizują pracę gruczołów łojowych i leczą stany zapalne przy skórach tłustych. Ponadto kosmetyki z linii Basics zwiększają naturalną zdolność skóry do prawidłowej regeneracji komórek. W wyniku tego następuje poprawa w wyglądzie cery a przyszłe problemy skórne mają delikatniejszy przebieg.

OxygenO2

OxygenO2 stworzony przez Freihaut to nowy system do pielęgnacji skóry, wolny od parabenów i PEGs, który dostarcza skórze tlenu! Dzięki temu spowalnia i naprawia niewłaściwe procesy spowodowane jego niedoborem. System ten zwiększa przyswajanie tlenu przez komórki skóry, poprawia przepływ krwi oraz intensyfikuje oddychanie komórkowe. Dzięki zwiększeniu dynamiki działalności komórek, wolne rodniki zostają zneutralizowane, głębokość zmarszczek zmniejszona, skóra pochłania więcej wilgoci co daje jej jednorodny i zdrowy wygląd. Komórki skóry otrzymują świeżą energię następuje skuteczniejsze oczyszczanie i przywrócenie równowagi w przypadku stanu chorobowego skóry a efekty po zastosowaniu linii OxygenO2 w zabiegach antystarzeniowych są imponujące.

Alpha Treatment

Alpha Treatment innowacyjna, doskonała terapia, która łączy działanie alfa i beta-hydroksykwasów zatopionych w oleju rycynowym! Dzięki takiemu połączeniu powstał produkt dostosowany do pracy przy różnorodnych i wymagających zabiegach: eliminujących przebarwienia, blizny i zmarszczki. Ponadto Alpha Treatment zawiera kojące, zmiękczające i ochronne składniki aktywne, które zapewniają skórze elastyczność, nawilżenie i przyspieszają jej regenerację. W rezultacie zabieg dostosowany jest dla każdego rodzaju cery a skóra nabiera promiennego i młodego wyglądu. Alpha Treatment to cenne i wiarygodne narzędzie do pracy w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych.